DAVID HALLER

Dan Stevens Noores eas diagnoositud skisofreenik David on painatud mees, kes võitleb meelerahu eest. Võitlusest väsinud ja valmis alla andma, kohtub mees oma unistuste naisega, kes ei usu aga, et mees on skisofreenik, vaid hoopis võimas mutant.Noores eas diagnoositud skisofreenik David on painatud mees, kes võitleb meelerahu eest.
Võitlusest väsinud ja valmis alla andma, kohtub mees oma unistuste naisega, kes ei usu aga, et mees on skisofreenik, vaid hoopis võimas mutant.

SYDNEY „SYD“ BARRETT

Rachel Keller Iseseisva ja tänavatarga Sydi terav ning järsk iseloom kaitseb tema õrna südant, sest vaatamata sellele, et see teeb temast naiivitari ja seab ta ohtu, usub ta siiski õnnelikku lõppu.Iseseisva ja tänavatarga Sydi terav ning järsk iseloom kaitseb tema õrna südant, sest vaatamata sellele, et see teeb temast naiivitari ja seab ta ohtu, usub ta siiski õnnelikku lõppu.

MELANIE BIRD

Jean Smart Hooliv, aga nõudlik teravmeelne terapeut, kes eelistab kasutada ebatavalisi meetodeid. Pr Bird, nagu teavad teda tema lähedased, on seadnud oma elueesmärgiks võtta enda hoole alla kõik, keda ühiskond peab „teistsuguseks“ — missioon, mille kaitsmiseks on ta valmis rakendama ka äärmuslikke teguviise.Hooliv, aga nõudlik teravmeelne terapeut, kes eelistab kasutada ebatavalisi meetodeid.
Pr Bird, nagu teavad teda tema lähedased, on seadnud oma elueesmärgiks võtta enda hoole alla kõik, keda ühiskond peab „teistsuguseks“ — missioon, mille kaitsmiseks on ta valmis rakendama ka äärmuslikke teguviise.

AMY HALLER

Katie Aselton Davidi vanem õde Amy nägi oma silmaga, kuidas vaimuhaigus nagu Davidi oma võib kogu perele mõjuda — nii vanematele kui ka abielule. Vahel, kui tal selleks aega on, mõtleb ta, kas tema pessimism ja igasuguse ohu vältimine tuleneb lapsepõlvest või on see talle lihtsalt sündides kaasa antud.Davidi vanem õde Amy nägi oma silmaga, kuidas vaimuhaigus nagu Davidi oma võib kogu perele mõjuda — nii vanematele kui ka abielule.
Vahel, kui tal selleks aega on, mõtleb ta, kas tema pessimism ja igasuguse ohu vältimine tuleneb lapsepõlvest või on see talle lihtsalt sündides kaasa antud.

PTONOMY WALLACE

Jeremie Harris Vaoshoitud huumoriga pragmaatik Ptonomy on liider, kellele juhtimisel hülgaksid ka kaeviku. Tema fotograafiline mälu koos võimega teiste mälestusi näha tähendab aga seda, et tema anne on talle ka koormaks: teiste traumad saavad ka tema traumadeks, mida ta ei unusta iial ning mis ei kustu ajaga.Vaoshoitud huumoriga pragmaatik Ptonomy on liider, kellele juhtimisel hülgaksid ka kaeviku.
Tema fotograafiline mälu koos võimega teiste mälestusi näha tähendab aga seda, et tema anne on talle ka koormaks: teiste traumad saavad ka tema traumadeks, mida ta ei unusta iial ning mis ei kustu ajaga.

KERRY LOUDERMILK

Amber Midthunder Kerry on tegutseja, kes ei püsi paigal. Inimene, kes ei ole kunagi rahul rohelise karjamaaga. Selle asemel tahab ta teada, mis ootab teda järgmise mäe taga. Ta on alati valmis oma arvamust avaldama ning tagajärjed teda ei kõiguta, sest lõppkokkuvõttes teab ta, et jätab need alati selja taha.Kerry on tegutseja, kes ei püsi paigal.
Inimene, kes ei ole kunagi rahul rohelise karjamaaga. Selle asemel tahab ta teada, mis ootab teda järgmise mäe taga. Ta on alati valmis oma arvamust avaldama ning tagajärjed teda ei kõiguta, sest lõppkokkuvõttes teab ta, et jätab need alati selja taha.

CARY LOUDERMILK

Bill Irwin Geniaalne geneetik Cary on Kerry täielik vastand; skalpell tema haamrile. Vaikse ja pelglikuna oleks teda lihtne häbelikuks pidada, aga teda tundma õppides on Cary salakavalalt humoorikas, mõtlik ja vapper mees, kes oma lähedaste päästmiseks läheks kasvõi vabasurma.Geniaalne geneetik Cary on Kerry täielik vastand; skalpell tema haamrile.
Vaikse ja pelglikuna oleks teda lihtne häbelikuks pidada, aga teda tundma õppides on Cary salakavalalt humoorikas, mõtlik ja vapper mees, kes oma lähedaste päästmiseks läheks kasvõi vabasurma.

LENNY BUSKER

Aubrey Plaza Davidi sõber, kes vaatamata elupikale narkootikumide ja alkoholi kuritarvitamisele teab, et peagi teeb tema saatus kannapöörde. See teeb Lennyst meeldiva energiaga paadunud optimisti, kes elab oma elu nagu lutsukivi — alati pinda riivates liiga sügavale laskumata ning mitte kunagi põhja vajudes.Davidi sõber, kes vaatamata elupikale narkootikumide ja alkoholi kuritarvitamisele teab, et peagi teeb tema saatus kannapöörde.
See teeb Lennyst meeldiva energiaga paadunud optimisti, kes elab oma elu nagu lutsukivi — alati pinda riivates liiga sügavale laskumata ning mitte kunagi põhja vajudes.

OLIVER BIRD

Jemaine Clement Melanie abikaasa Oliver on hiilgav teadlane ja tõeline gurmaan, kes naudib just vana maailma võlusid. Justkui minevikust praegusesse aega rännanud Oliver armastab klaasi viski kõrvale lugeda biitnikke luulet ja kuulata jazz-muusikat.Melanie abikaasa Oliver on hiilgav teadlane ja tõeline gurmaan, kes naudib just vana maailma võlusid.
Justkui minevikust praegusesse aega rännanud Oliver armastab klaasi viski kõrvale lugeda biitnikke luulet ja kuulata jazz-muusikat.